Haberler

Terasımız açıldı

Orion'un uzun zamandır beklenen terası açıldı. Kurban Bayramı arifesinde açılan terasta misafirlerimiz, artık açık hava keyfini sürmenin tadını çıkarıyor.

Yapımı yaklaşık bir ay süren ve 5 Kasım Cumartesi günü hizmete açılan terasa misafirlerimizin ilgisi büyük oldu. Yemeğin ardından sıcak bir bardak çay içmek, kahve keyfi yapmak, açık ve temiz havada oturmanın keyfini yaşamak isteyen ziyaretçilerimiz, artık modern bir konseptle düzenlenen terasımızı tercih ediyorlar.

Havaların soğuması nedeniyle kapalı mekanlara mecbur kalmak, Orion'daki terasın açılmasıyla sona erdi. Ferah ve havadar olması için çevresi kapatılmayan terasımızda, özel ısıtma sistemiyle soğuk neredeyse hiç hissedilmiyor. Terasın tavan kısmına yerleştirilen ısıtıcı sistem sayesinde sıcak bir ortam sağlanıyor. Yan kısımların açık olması sayesinde de temiz hava alanı korunuyor.

Orion üst katında restoranların bulunduğu bölümde açılan teras, 180 metrekareden daha geniş bir alana sahip. İç mekana bakan geniş cam yüzeyleri sayesinde, food court alanı aldığı gün ışığıyla daha ferah, daha sağlıklı. Orion üst katında yapılan bu yenilenme çalışmaları sonucunda oturma alanının genişlemesi sayesinde restoranlarımızdan artık çok daha fazla kişi, rahat bir biçimde faydalanabiliyor.

Yenilenen yüzüyle Deniz Cafe


Yıllardır food court alanının orta bölümünde hizmet veren Saray Simit, artık Deniz Cafe adıyla, yeni yüzü ve yeni mönüsüyle ziyaretçilerimizi ağırlıyor. Mönüsüne yeni lezzetler ekleyen Deniz Cafe'nin de hizmet verdiği terasta, taze demleme çay ve kahve çeşitleriyle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Sıcak ve soğuk içeceklerin yanı sıra sandviç, poğaça ve tost çeşitleriyle Deniz Cafe, mevsim meyvelerinden hazırladığı taze meyve sularını da ziyaretçilerimize sunuyor.

Geri