Haberler

Orion sinemada indirim

Prestige Sinema'da sinema keyfini rahat rahat sürün diye indirim kampanyası başladı. Haftaiçi her gün ilk seanslar sadece 5 TL.

Ayrıca çarşamba günleri "halk günü" uygulaması tekrar başladı ve her çarşamba tüm seanslarda, tüm filmleri sadece 6 TL'ye izleyebilirsiniz.

Avantajlar bunlarla da bitmiyor. gnctrkcll üyeleri, haftaiçi günlerde saat 19:00'dan önceki seanslara 1 bilet aldıklarında ikincisi bedava. 

Eğer gnctrkcll üyesiyseniz, hem Prestige Sinema'nın hem de Turkcell'in kampanyasında aynı anda faydalanabilirsiniz. Yani, çarşamba günleri 19:00'dan önceki seanslara bir bileti sadece 6 TL'ye alabilir, gnctrkcll şifrenizle ikinci bilete bedava sahip olabilir ve sinema keyfinizi arkadaşınızla sürebilirsiniz. Böylece hem siz hem arkadaşınız filmi 3 TL'ye seyretmiş olursunuz.

Eğer haftaiçi günlerde ilk seansa gelirseniz biletinizi 5 TL'ye alırsınız, gnctrkcll şifrenizle ikinci bilete yine bedava sahip olursunuz.

Ata Demirer hayranlarına bir müjde daha. Geçtiğimiz hafta vizyondan kalkan Eyvah Eyvah filmi, yoğun istek üzerine bu cuma günü Orion AVM'deki Prestige Sinema'da tekrar gösterime giriyor.

Geri