Etkinlikler

Fidan dikimi sürüyor

Orion Alışveriş Merkezi, "Bir Fidan Bir İnsan" kampanyasına bağışlanan fidanların dikimine devam ediyor. Trakya Koleji öğrencileriyle birlikte ve 43'üncü Bakım Merkez Komutanlığı'nın desteğiyle fidan dikimini gerçekleştiren Orion, bağışlanan tüm fidanların dikimini Mart sonuna kadar tamamlayacak.

 

Trakya'nın ilk ve tek alışveriş merkezi Orion'un, kurumsal sosyal sorumluluk çerçevesinde sürdürdüğü "Bir Fidan Bir İnsan" kampanyası devam ediyor. Bu kampanya dahilinde, 500 fidanın daha toprakla buluşması sağlandı.

Orion'un 5 Mart Çarşamba günü organize ettiği fidan dikimine, kampanyaya 225 fidan bağışlayan Özel Trakya Koleji öğrencileri de katıldılar. 43'üncü Bakım Merkez Komutanlığı'nın desteğiyle, komutanlığa ait arazi içerisinde düzenlenen dikim etkinliğinde öğrenciler 100 fidan diktiler.

43'üncü Bakım Merkez Komutanlığı'ndaki etkinlik saat 10:00'da törenle başladı. Dikimi yapılacak olan fıstık çamı fidanlarının özelliklerinin anlatılmasının ardından hep birlikte "Çevre Andı" okundu. Doğaya saygılı olmaya ve çevreyi korumaya and içilmesinin ardından fidanlar dikilmeye başlandı. Organizasyona katılan büyük küçük herkes fidan dikimini hep beraber yaptılar. Orion Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Meral BOSTAN ve 43'üncü Bakım Merkez Komutanı Albay Ertuğrul AKKAYA da, öğrencilerle birlikte fidan diktiler.

Geri