ETKİNLİKLER

Eylül ayı boyunca Orioncard'ını en çok kullanan 20 kişiyi birbirinden güzel hediyeler bekliyor. 1-30 Eylül süresince geçerli kampanya ile ilk iki Orion müşterisi unutulmaz bir Kapadokya – Kayseri Turu kazanacak. İlk 20’ye giren diğer Orioncard sahipleri ise sürpriz hediyelerin sahibi olacak.

 

Orioncard'ın yeni yerler keşfetmenize olanak sağlayan kampanyası "Orioncard'la Tatil Zamanı", Eylül ayında yeni bir rotayla devam ediyor. 1 Eylül Cuma günü başlayan kampanya ile, farklı günlerdeki alışverişlerini Orioncard'ına en çok işleten 2 kişi çift kişilik Kapadokya-Kayseri Turu kazanacak. 1-30 Eylül arasında, Orion Danışma’ya gelip kampanyaya katılarak ilk 20’ye giren Orioncard sahiplerini ise sürpriz hediyeler bekliyor. Kampanyaya katılmak için müşterilerin en az 50 TL tutarındaki fişlerini Orioncard'larına kaydettirmeleri yeterli.


30 Eylül Cumartesi günü saat 22:00'ye kadar sürecek kampanya sonunda, hediye kazanan Orioncard sahipleri 2 Ekim Pazartesi günü Orion AVM'de ve orionavm.com.tr sayfasında ilan edilecek. Kartına en çok gün alışveriş işleten 2 kişi, Çorlu Travel'ın 26-29 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek Kapadokya-Kayseri turuna çift kişilik katılım hakkı kazanacak. Tatil kazananlar, bu haklarından faydalanabilmek için gereken şartları ve belgeleri Çorlu Travel Seyahat Acentesi'ni arayarak öğrenebilirler.